Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 17:55

Strefa czasowa: UTC + 2




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku
Autor Wiadomość
 Tytuł: Festyn
PostNapisane: niedziela, 3 czerwca 2012, 10:54 
Offline
SuperUser
SuperUser
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 25 sierpnia 2009, 14:22
Posty: 7979
Lokalizacja: Przysietnica: PTMA Warszawa.
Dyrekcja Zespołu Szkół w Przysietnicy oraz Rada Rodziców
Serdecznie zapraszają mieszkańców Przysietnicy na festyn rodzinny, który odbędzie się 02-06-2012. (Sobota) w Godzinach od 14:00 do 21:00, na placu przy budynku szkoły.
Przewidziane Atrakcje
1) Występy artystycznie uczniów( Teatralne. Artystycznie. Muzyczne)
2) Zawody Sportowe
3) Rodzinne konkursy i zabawy
4) Pokazy strażackie
5) Strzelanie z łuku
6) Dyskoteka
7) Kawiarenka
8)Zjeżdżalnia dla dzieci
9) Wystawa Motyli
10) Spotkanie z ciekawymi mieszkańcami Przysietnicy
Nr 10. To na tym spotkaniu odbędzie się pokaz mojej kolekcji meteorytów oraz jak pogoda pozwoli wspólna obserwacja nieba przez teleskop 150/1200 SKY-Watcher dla wszystkich przed szkołą, zdjęcia będą po spotkaniu. Ostatnio moja kolekcja meteorytów budzi wielkie zainteresowanie, więc nie ma, co czekać pora zacząć spotkania. ;)

_________________
Wszechświat to wszystko, co mam i lubię.


Góra
 Zobacz profil  
 

 Tytuł: Re: Festyn
PostNapisane: niedziela, 3 czerwca 2012, 10:55 
Offline
SuperUser
SuperUser
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 25 sierpnia 2009, 14:22
Posty: 7979
Lokalizacja: Przysietnica: PTMA Warszawa.
Festyn
Odbył się wspomniany Festyn w szkole nr2 Gimnazjum w Przysietnicy. O to dwa zdjęcia, które zrobiły mi dziewczęta moim aparatem. Oraz podziękowanie.
Festyn odbył się przed budynkiem szkoły
Dzieci i młodzież z gimnazjum przedstawiały swoje występy przed publicznością, kiedy dojechaliśmy na miejsce, odjeżdżały moi koledzy strażacy autami strażackimi, zaś ja zajechałem autem nie swoim oczywiście tylko przyjechał po mnie dyrektorki mąż, za co bardzo jemu dziękuję, po rozłożeniu się w taki miejscu z teleskopem oraz moją kolekcją meteorytów nie miałem czasu wiele zrobić zdjęć poprosiłem jedną z dziewczynek z gimnazjum by zrobiła zdjęcia, aby nam tu pokazać.
Kolejka do zobaczenia meteorytów to się zwiększała to zmniejszała nie miałem czasu na Chwile by odpocząć na krzesełku, zaś, gdy chmury troszeczkę osłoniły nasze Słońce pokazywałem za pomocą rzutowania na kartce papieru A4 Słonce tak by każda osoba mogła widzieć, potem odbyła się obserwacja Księżyca każda osoba chciała widzieć, dzieci kręciły się po kilka razy by jeszcze raz popatrzeć przez teleskop, byłem zdziwiony, że niektóre z nich, które chodzą do Podstawówki potrafiły wymienić wszystkie planety. Na koniec dodawałem podziękowanie i pokaz się zakończył o to dwa zdjęcia z tej imprezy. Na koniec dziękuję Wszystkim Pani dyrektor całej szkole każdej osobie, co była i chciała się dowiedzieć, co nie, co o naszej Astronomii pozdrawiam ich serdecznie z tego forum, bo wiem, że czytają, oraz całą Przysietnicę. ;)

_________________
Wszechświat to wszystko, co mam i lubię.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL