Teraz jest ┼Ťroda, 3 czerwca 2020, 02:55

Strefa czasowa: UTC + 2

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku
Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Re: Jasny Bolid nad Przysietnic─ů ko┼éo Brzozowa
PostNapisane: sobota, 16 pa┼║dziernika 2010, 09:40 
SuperUser
SuperUser

Do┼é─ůczy┼é(a): wtorek, 25 sierpnia 2009, 14:22
Dlatego ┼╝e du┼╝o os├│b mi nie wierzy, ┼╝e to, co na zdj─Öciu to nie obiekt tylko pisz─ů, ┼╝e to artefakt fotografowany i zrobiony na ┼╝ywo dodaj─Ö t─ů wiadomo┼Ť─ç.
Jak si─Ö dowiedzia┼éem wczoraj, dopiero od brata, bo mi powiedzia┼é, ┼╝e jego koledzy, kt├│rzy z nim pracuj─ů w pracy, dodam tak w nawiasie ┼╝eby by┼éo ju┼╝ jasne, chodzi o to, ┼╝e nie spo┼╝ywaj─ů alkoholu ani nic, poniewa┼╝ maj─ů prac─Ö odpowiedzialn─ů, robi─ů i rozwo┼╝─ů nagrobki, w┼éa┼Ťnie 2010-10-10 wracali z Haczowa do Humnisk samochodem i kierowca z pasa┼╝erem widzieli na niebie ten sam obiekt, ale oczami, co ja, pokazywa┼é jeden drugiemu pytatli si─Ö wzajemnie czy widz─ů to samo, kazali si─Ö brata mojego spyta─ç mnie, poniewa┼╝ tu ludzie wsz─Ödzie wiedz─ů o mnie, w razie, czego kieruj─ů si─Ö do mojego brata, reszt─Ö napisz─Ö w poniedzia┼éek jak si─Ö brat popyta konkretnie, co i jak, ale jedno jest pewne jak oni widzieli na w┼éasne oczy ten obiekt, to kto┼Ť mo┼╝e zada─ç pytanie, dlaczego ja nie widzia┼éem, proste by┼éem zbyt zaj─Öty aparatem a nie tym, co si─Ö dzia┼éo nad moj─ů g┼éow─ů, wszystko jedno, teraz mi czy kto┼Ť uwierzy czy te┼╝ nie, jak ludzie inni wiedzieli ten sam obiekt, co ja zrobi┼éem zdj─Öcie to nie b─Öd─Ö obstawa┼é za swoim macie ten artefakt teraz czy inne duszki, zjawy zwi─ůzane, ┼╝e ┼Ťwiat┼éem. Tak jak pisa┼éem nie obchodz─ů mnie ju┼╝, co b─Öd─ů pisa─ç, czy te┼╝ gratulowa─ç, czy krytykowa─ç, nie wiedzia┼éem, ┼╝e opr├│cz mnie jeszcze kto┼Ť widzi podczas mojej obserwacji ten obiekt. ;)

G├│ra

PostNapisane: sobota, 16 pa┼║dziernika 2010, 10:17 
Moderator globalny
Moderator globalny

Do┼é─ůczy┼é(a): wtorek, 25 sierpnia 2009, 15:33
Pawe┼é ,ale w jednym z pierwszych post├│w w tym w─ůtku pisa┼ée┼Ť ,┼╝e widzia┼ée┼Ť to w aparacie a jak spojrza┼ée┼Ť prosto w niebo to tego nie by┼éo wida─ç? to jak oni to mogli widzie─ç?

TS APO 65Q, SW 12"Dobson, HEQ5 Pro SynScan(modyfikowany), SBIG ST2000XCM, ZWO ASI 071 MC PRO, Canon EOS 550D, SONY DSC H7, IDAS LPS P2 2", UHCs 2".
<iframe width="300" height="419" src="https://zrzutka.pl/44s9ha/widget/13" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
------------------------------------------------------------
https://drive.google.com/file/d/18pMRcxQoFbOvi1dYEZwy3l8hyanneo3k/view?usp=sharing

G├│ra

PostNapisane: sobota, 16 pa┼║dziernika 2010, 10:23 
SuperUser
SuperUser

No w┼éa┼Ťnie ja spojrza┼éem w niebo to mog┼éo by─ç ju┼╝ po fakcie a oni jak jechali samochodem mogli widzie─ç nawet ca┼éo┼Ť─ç, ja widzia┼éem to, co pozwoli┼é widzie─ç mi aparat, a nie pomy┼Ťla┼éem by najpierw kierowa─ç wzrok ku niebu. I tu by┼é m├│j b┼é─ůd :oops: , kt├│ry, nie potwierdzi┼é, ┼╝e to obiekt tylko artefakt, dlatego tak wysz┼éo. ;)

G├│ra

PostNapisane: poniedzia┼éek, 18 pa┼║dziernika 2010, 17:26 
SuperUser
SuperUser

O to opis, co powiedzieli mi dwaj Panowie sprawie obiektu, co widziałem
Obiekt zobaczyli┼Ťmy jako spadaj─ůc─ů gwiazd─Ö niebo po┼éudniowe godzina 21:18, ja sta┼éem z koleg─ů tym czasie ko┼éo samochodu, gwiazda ta poja┼Ťnia┼éa i znik┼éa podobna by┼éo do meteorytu, nie znamy si─Ö na tych sprawach, wi─Öc nie wiemy jak okre┼Ťli─ç jasno┼Ť─ç obiektu, ale trwa┼éo to kr├│tko, obiekt by┼é naprawd─Ö ┼éadny, i wyr├│┼╝nia┼é si─Ö na tle innych gwiazd na niebie. Tak opowiedzieli mi swoj─ů wersj─Ö, co dwaj Panowie. Czy jest to meteor, czy te┼╝ Bolid albo ┼Ťmie─ç kosmiczny ma┼éo wa┼╝ne, wa┼╝ne, ┼╝e nie jest to artefakt ciesz─Ö si─Ö, ┼╝e tak wysz┼éo, dzi─Öki tym dw├│ch Panom sprawa si─Ö wyja┼Ťni┼éa, z tego, co mi do dzi┼Ť wiadomo widzia┼éo to wiele os├│b, ale nie ma si─Ö ka┼╝dego, co pyta─ç jak wida─ç, ┼╝e to jednak obiekt kosmiczny. Taka prawda mia┼éem racj─Ö od pocz─ůtku, no, ale czego si─Ö nie robi dla Astronomii, dlatego j─ů kocham z ca┼éego serca by nie tylko walczy─ç z chmurami na niebie, ale te┼╝ na forach. Chcia┼éem jeszcze podzi─Ökowa─ç im swoim imieniu za to wszystko, nie b─Öd─Ö wymienia┼é imienia, bo nie ┼╝yczyli sobie podawa─ç imion i nazwisk, ale dzi─Ökuj─Ö.
;)

G├│ra

PostNapisane: czwartek, 21 pa┼║dziernika 2010, 10:06 
SuperUser
SuperUser

Ju┼╝ od kilku dni przygl─ůdam si─Ö zdj─Öciom z 2010-10-10, a wczoraj mia┼éem du┼╝o czasu, postanowi┼éem zabra─ç si─Ö za zdj─Öcia i dok┼éadnie przyjrze─ç si─Ö, co to faktycznie jest na zdj─Öciu. Sami zobaczcie. Mile widziane pisemka, co widzicie na tych zdj─Öciach.
Numeracja zdjęć Obraz 041 2 to moja prawidłowa numeracja to Obraz041 bez dwa.
Dodam, że padały nazwy, po kolei
1) Śmieć kosmiczny odpad (to ja pisałem)
2) Artefakt
3) Światło odbite od samochodu
4) Światło odbite od lamp ulicznych
5) Bolid
Ja jestem zdania jednak, ┼╝e to jaki┼Ť stary satelita odpad ┼Ťmie─ç kosmiczny wtargn─ů┼é w ziemsk─ů atmosfer─Ö i da┼é taki pi─Ökny widok. Zastan├│wcie si─Ö i czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam i dzi─Ökuj─Ö. ;)

Za┼é─ůczniki:
Obraz 048 4.jpg
Obraz 048 4.jpg [ 75.59 KiB | Przegl─ůdane 1555 razy ]
Obraz 048 3b.jpg
Obraz 048 3b.jpg [ 26.52 KiB | Przegl─ůdane 1555 razy ]
Obraz 041 2.jpg
Obraz 041 2.jpg [ 47.89 KiB | Przegl─ůdane 1555 razy ]

PostNapisane: czwartek, 21 pa┼║dziernika 2010, 10:08 
SuperUser
SuperUser

No i zapomniałem dopisać flara ;)

G├│ra

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku
Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 3 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: