Teraz jest niedziela, 5 kwietnia 2020, 03:12

Strefa czasowa: UTC + 2

Utw├│rz nowy w─ůtek Ten w─ůtek jest zablokowany. Nie mo┼╝esz w nim pisa─ç ani edytowa─ç post├│w.
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Gogle pilnie potrzebne
PostNapisane: sobota, 30 marca 2013, 21:36 
Ranga: [1]

Do┼é─ůczy┼é(a): sobota, 16 czerwca 2012, 10:26
Witam wszystkich.Ma┼ée ┼Ťwi─ůteczne niejako pytanie.M├│j ex-telep SK 114/500 eq 1 (w zwiazku ze zbli┼╝aj─ůcym sie zakupem Synty 8 10 lub 12)- l─ůduje u syna mojego kolegi.Ale nie chc─Ö mu go dawa─ç z tymi g├│wnianymi okularami-st─ůd pytanie co mam tam do┼é─ůczy─ç zamiast kitowych googli????Jakies kelnery ze 2 szt.????Do ksi─Ö┼╝yca i do czego┼Ť w g┼é─Öbi nieba???Je┼Ťli tak to jakie? A je┼Ťli nie to co?Plossle???Ma to by─ç tanie dla mnie, ale lepsze od kitowych tego telepa-i ┼╝eby m┼éody nie by┼é zawiedziony.....Je┼Ťli kto┼Ť z Was panowie ma takie amatorskie szity o szerszym polu widzenia i achromatyczne np.10 mm i 20 mm albo co┼Ť ko┼éo tego za rozs─ůdn─ů cen─Ö to bior─Ö natychmiast-oczywi┼Ťcie 1,25 cala-w stanie do uzytku :D Pozdrawiam i ┼╝ycze wszystkim szcz─Ö┼Ťcia ,zdrowia i spe┼énienia marze┼ä-nawet tych niemo┼╝liwych :D

G├│ra

Tytu┼é: Re: Gogle pilnie potrzebne
PostNapisane: niedziela, 31 marca 2013, 13:15 
Ranga: [1]

Do┼é─ůczy┼é(a): sobota, 16 czerwca 2012, 10:26
Do zamknięcia.Kupiłem na wyprzedaży Deltata optical LE 20 mm i na astrokraku plossla GSO 9 mm.Guzik sie znam ale wybór wydaje mi sie ok-no i tanio było troche ponad 150 peerelów :D

G├│ra

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Ten w─ůtek jest zablokowany. Nie mo┼╝esz w nim pisa─ç ani edytowa─ç post├│w.

Strefa czasowa: UTC + 2

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 6 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: