Teraz jest poniedziałek, 6 kwietnia 2020, 03:56

Strefa czasowa: UTC + 2

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Konkurs Uranii
PostNapisane: niedziela, 28 stycznia 2018, 17:16 
Administrator
Administrator

Do┼é─ůczy┼é(a): niedziela, 29 czerwca 2014, 17:05
Startujemy z nowym konkursem portalu Uranii! Tym razem zadaniem b─Ödzie nades┼éanie opisu lub recenzji dowolnej gry planszowej, karcianej, komputerowej lub na kom├│rki, kt├│ra nawi─ůzuje do astronomii lub kosmosu. Do wygrania m.in. gra planszowa "Pierwsi Marsjanie: Przygody na Czerwonej Planecie".

Na pewno wielu z Was mia┼éo okazj─Ö zagra─ç w r├│┼╝ne gry w jaki┼Ť spos├│b zwi─ůzane z astronomi─ů lub z kosmosem. Opiszcie swoje ulubione gry, albo takie kt├│re uwa┼╝acie za ciekawe i we┼║cie udzia┼é w konkursie. W┼Ťr├│d uczestnik├│w rozlosujemy nagrody w postaci ksi─ů┼╝ek i gad┼╝et├│w, a na najlepszy opis lub recenzj─Ö czeka nie lada gratka - gra planszowa "Pierwsi Marsjanie: Przygody na Czerwonej Planecie" wydana przez Portal Games (przy okazji: gra jest dost─Öpna w sklepie Uranii za 179,90 z┼é lub w promocji dla prenumerator├│w za 160 z┼é).

Co wi─Öcej, najciekawsze prace mog─ů liczy─ç na publikacj─Ö w portalu Uranii :-)

Konkurs trwa od 28 stycznia do 28 lutego 2018 r. Wyniki ogłosimy do 31 marca 2018 r. Zgłoszenia przyjmowane sa poprzez formularz konkursowy. Czekamy na Wasze prace!

Kr├│tki opis nagrody g┼é├│wnej: Widzieli┼Ťcie film "Pierwsi Marsjanin" lub czytali┼Ťcie ksi─ů┼╝k─Ö, na podstawie kt├│rej powsta┼é? Chcieliby┼Ťcie spr├│bowa─ç jak Wam by posz┼éo w podobnej sytuacji na Marsie? W grze "Pierwsi Marsjanie" wcielacie si─Ö w rol─Ö pierwszych osadnik├│w na Marsie. Dokonajcie wybor├│w i zmierzcie si─Ö z ich konsekwencjami! Krok po kroku odkrywajcie zwroty fabu┼éy! Jest to rozbudowana gra o du┼╝ej regrywalno┼Ťci, towarzyszy jej dodatkowo aplikacja mobilna. Gra uzyska┼éa patronat Uranii.

Wi─Öcej na: konkurs Uranii

Za┼é─ůczniki:
gry-konkurs.jpg
gry-konkurs.jpg [ 487.53 KiB | Przegl─ůdane 1019 razy ]

SOS PTMA
Vega
Urania
Sky Watcher 127/1500, Canon EOS 350D, Canon ESO 700D, Canon 75-300, Samyang Fish Eye 8mm, FASTRON 5s

Wielka wyprawa Polskiego Towarzystwa Mi┼éo┼Ťnik├│w Astronomii na ca┼ékowite za─çmienie S┼éo┼äca. USA 2017.

G├│ra

Tytu┼é: Re: Konkurs Uranii
PostNapisane: niedziela, 28 stycznia 2018, 23:19 
Moderator globalny
Moderator globalny

Do┼é─ůczy┼é(a): wtorek, 25 sierpnia 2009, 10:12
Gdyby tylko Wiedźmin korzystał z teleskopu... a nie z megaskopu... :lol:

ToupTek Camera GPCMOS1200KMB

Zapraszam serdecznie na mojego bloga: http://www.kubafotoblog.blogspot.com

G├│ra

Tytu┼é: Re: Konkurs Uranii
PostNapisane: poniedzia┼éek, 29 stycznia 2018, 09:57 
Administrator
Administrator

Do┼é─ůczy┼é(a): poniedzia┼éek, 24 sierpnia 2009, 14:27
A ja jak zawsze nie mogę brać udziału w jakimkolwiek konkursie. :(

Obrazek M├│j profil na Facebooku
tel. 880-184-000 (prywatny), e-mail: astrocd@astrocd.pl (prywatne), m.substyk@urania.edu.pl (Urania-PA), marek.substyk@ptma.pl, zarzad@ptma.pl (PTMA);
tel. 575-572-330 (praca), e-mail: katowice@deltaoptical.pl
------------------------------------------------------------

Wielkie Wyprawy Polskiego Towarzystwa Mi┼éo┼Ťnik├│w Astronomii. USA 2020/Islandia 2020

G├│ra

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku

Strefa czasowa: UTC + 2

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 4 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: