Na górę strony

Coronavirus Disease 2019 (CoViD-19)
Informacje o podjętych krokach bezpieczeństwa

Liczy się nasze bezpieczeństwo
Zostań w domu
Stay at home


Szanowni Państwo!

Nasze wyprawy organizujemy już od 10 lat, nakładem ogromnego wysiłku i zaangażowania wielu wspaniałych osób, które zbudowały nasz zespół.

Dla nas wszystkich podróże stanowią sens profesjonalnej działalności, której podstawowym fundamentem zawsze była pasja i satysfakcja z możliwości codziennego wspierania naszych wyśmienitych Uczestników w cudownej pasji jaką jest astronomia i turystyka.

Obecnie przyszło nam stawić czoła wyzwaniu, które na zawsze zmieni rzeczywistość, do której przywykliśmy.
Epidemia koronawirusa zamknęła świat w domach, co bez wątpienia kładzie się cieniem na życiu każdego z nas, nie wspominając o globalnych skutkach gospodarczych, społecznych i politycznych.

W tym niezwykle trudnym i wymagającym samodyscypliny czasie, mamy w sobie ogromną determinację, abyśymy mogli ponownie organizować dla Was podróże, gdy sytuacja wróci do normy.

Na bieżąco monitorujemy bieg wydarzeń i będziemy się elastycznie dostosowywać do zmieniającego się świata. Wierzymy, że nasza praca i wysiłki mają sens. Jesteśmy dla Was i będziemy do dyspozycji, gdy znów wszyscy będziemy mogli swobodnie i bezpiecznie podróżować.

Z głębi serca życzymy, aby pozostali Państwo bezpieczni i zdrowi.


Aktualizacje terminów naszych zlotów i Wypraw

8 kwietnia 2020

● zmiana terminu lotu do USA. 10-ta wyprawa zostaje zamieniona miejscami z 11-tą wyprawą (Islandia). Nowa data Wyprawy do USA to druga połowa maja 2021 roku. Wszystkie osoby posiadające rezerwacje, zostały automatycznie przeniesione na nowy termin.

● pozostałe plany bez zmian.

Popularyzacja

Bądź popularyzatorem nauki. Ucz innych jak obserwować niebo, bo to właśnie dzięki takim osobom astronomia staje się popularna

Obserwacje

Uczestnicz w spotkaniach, wyjazdach obserwacyjnych, zlotach oraz w Wyprawach PTMA.

Rabaty

Pytaj o rabaty w sklepach ze sprzętem astronomicznym. W zależności od sklepu może to być nawet 10% oszczędności.

Tradycja

Zapisz się do największego w Polsce stowarzyszenia skupiającego miłośników astronomii w Polsce.